Dużo wiedzy o bezpieczeństwie
Na etapie regionalnym XX edycji Konkursu wiedzy o zasadach BHP pt. „Bezpiecznie od startu”, który odbył się w Izbie Rzemieślniczej w Tarnowie, naszą szkołę reprezentowała trójka wspaniałych pierwszoklasistów: Wiktoria Potocka, Aleksandra Baran oraz Radosław Rakowski. Wszyscy nieźle zaprezentowali się w części pisemnej, a dziewczyny przeszły nawet do kolejnej, prowadzonej w formie ustnej, i ostatecznie uplasowały się na IV oraz VI miejscu. Prawo pracy, zasady bezpieczeństwa, przepisy dotyczące ergonomii czy ograniczania zagrożeń przeciwpożarowych, a także kwestie z zakresy psychologii pracy – to wszystko nasi dzielni pracownicy młodociani musieli mieć w małym palcu. Dziękujemy im za godziny przygotowań i pokazanie branżowej z Pilzna w bardzo dobrym świetle. Naszą drużynę prowadziła do boju i mocno dopingowała pani Ewelina Dobosz.