W Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia im. Bł. Karoliny Kózkówny w Pilźnie odbyły się II Międzyszkolne Zawody Pierwszej Pomocy, które zgromadziły młodzież, opiekunów, ratowników oraz strażaków z różnych miejscowości. Wydarzenie stało się nie tylko sprawdzianem wiedzy i umiejętności, ale także piękną lekcją odpowiedzialności, współpracy i gotowości do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.
________________________________________
Ogromne gratulacje należą się wszystkim uczestnikom za opanowanie, wiedzę oraz profesjonalne podejście do scenek ratowniczych. Dodatkowo wyróżniono dwie osoby w dwóch kategoriach za wyjątkowe działania podczas konkurencji praktycznych. 
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Mateusza Mokrzyckiego z Passio Poland za wsparcie i zaangażowanie w organizację wydarzenia. 
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich opiekunów drużyn, strażaków OSP Pilzno, Ochotnicza Straż Pożarna Lipiny i OSP Słotowa oraz osób zaangażowanych w organizację wydarzenia i przygotowanie realistycznych scenek ratowniczych. 

Podziękowania kierujemy również do Pani Dyrektor Karoliny Baryłeckiej za wsparcie organizacji wydarzenia.
To był dzień pełen emocji, współpracy i prawdziwej pasji do pomagania. II Międzyszkolne Zawody Pierwszej Pomocy w RBS Pilzno pokazały, że młodzież potrafi działać odpowiedzialnie, odważnie i z ogromnym zaangażowaniem.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do uczniów klas 3 szkoły branżowej za udział w scenkach ratowniczych oraz odgrywanie często bardzo wymagających i emocjonalnie trudnych ról. Wasze zaangażowanie, profesjonalne podejście i wiarygodne odwzorowanie sytuacji sprawiły, że uczestnicy mogli zmierzyć się z realistycznymi warunkami działania. Dzięki Wam całe wydarzenie zyskało jeszcze wyższy poziom i wyjątkowy charakter. 
Dziękujemy również sponsorom i darczyńcom za wsparcie oraz okazane serce:
Na szczególne słowa uznania zasługuje koordynator wydarzenia – pani Małgorzata Szatkowska-Fis, której ogromne zaangażowanie, pasja i praca pozwoliły stworzyć wydarzenie na wysokim poziomie organizacyjnym i merytorycznym. 

Podziękowania należą się również panu Łukaszowi Lejkowskiemu za pomoc w przygotowaniach technicznych wydarzenia oraz pani Anecie Ziaja-Dojka za pomoc przy realizacji i wsparcie organizacyjne.
Dziękujemy całej Radzie Pedagogicznej za pomoc przy organizacji wydarzenia i wsparcie finansowe.
Dziękujemy wszystkim za obecność i już dziś czekamy na kolejną edycję!