Uczniowie naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w grze miejskiej „Cyberpatrol – bezpieczeństwo”, zorganizowanej przez Miejska Biblioteka Publiczna w Pilźnie. Wydarzenie poświęcone było tematyce cyberbezpieczeństwa, walce z dezinformacją oraz bezpiecznemu korzystaniu z internetu. 

Podczas gry uczestnicy mierzyli się z zadaniami wymagającymi logicznego myślenia, współpracy, sprytu i szybkiego reagowania. Fabuła wydarzenia opierała się na wykryciu fałszywej informacji o skażeniu wody w Pilźnie oraz odnalezieniu źródła cyberoszustwa. 
Nasi uczniowie spisali się znakomicie, zdobywając dwa najwyższe miejsca na podium! 
Filip Kita, Sebastian Puzon, Maria Makowicz, Wiktor Gębarowski oraz Antoni Maślak.
Piotr Klucznik, Konrad Kita, Mikołaj Proszowski, Konrad Kaczor oraz Alex Sudoł.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom świetnych wyników, ogromnego zaangażowania i doskonałej współpracy. Jesteśmy dumni, że uczniowie naszej szkoły tak wspaniale reprezentują Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia im. Bł. Karoliny Kózkówny w Pilźnie i z sukcesami rozwijają swoje kompetencje związane z cyberbezpieczeństwem oraz pracą zespołową.