Duma i radość! Z finału Wojewódzkiego konkursu „Jesteśmy recyklingowo modni”  nasza drużyna wróciła z trzecim miejscem. Sukienki wykonane z materiałów wtórnych zebrały mnóstwo pochwał, podobnie jak nasze profesjonalne i zaangażowane modelki. Wszystko było dopięte na ostatni guzik (choć nie użyto ani jednego!) i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Jury chwaliło wykonanie, przejmujący apel ekologiczny i dziewczyny, które mimo trudnych do noszenia strojów doskonale odnalazły się na stromych schodach sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Nie było łatwo, bo w samym finale zaprezentowało się aż trzynaście zespołów.
Podziękowania należą się pani Joannie Pietrzyckiej, która koordynowała wszystkie prace, a także uczennicom: Oliwii Gacek, Oliwii Proszowskiej, Aleksandrze Baran oraz Dominice Wnęk. Gratulujemy i dziękujemy za to, że tak świetnie zaprezentowałyście naszą szkołę.