Drodzy Ósmoklasiści!
Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że zbliża się długo oczekiwany Dzień Otwarty! To wyjątkowa okazja, kiedy otwieramy nasze drzwi dla Was, Waszych rodzin i wszystkich tych, którzy chcą odkryć, czym naprawdę jest nasza szkoła.🎯👩🏼‍🎓👨🏼‍🎓
👍🏼👍🏼Czekamy z niecierpliwością, aby pokazać Wam wszystko, co mamy do zaoferowania – i jest tego naprawdę sporo! Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, czy rodzicem, jesteśmy pewni, że będziecie zaskoczeni naszym wyjątkowym podejściem do uczniów.
👍🏼👍🏼Co czeka na Was w tym dniu? Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które na pewno Was zainteresują! Jest to także doskonała okazja, aby spotkać innych uczniów. Nasza społeczność jest niezwykle przyjazna i otwarta, a ten dzień jest doskonałym momentem, aby to poczuć. 👩🏼‍🎓👨🏼‍🎓
Jeszcze raz, serdecznie Was zapraszamy na nasz Dzień Otwarty! To wyjątkowa okazja, aby odkryć, jak wiele pasji i talentów może rozwinąć się w naszej szkole. Czekamy na Was z otwartymi ramionami i nie możemy się doczekać, abyście się do nas przyłączyli. 💚💚
Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. Zatem zaznaczcie to w swoich kalendarzach! Jeśli macie jakiekolwiek pytania przed tym dniem, nie wahajcie się skontaktować z nami poprzez prywatną wiadomość na Facebooku lub dzwoniąc do szkolnego sekretariatu.